Cariere Sto
Orase: Suceava, Oradea, Bistrita, Timisoara, Bacau, Piatra Neamt, Iasi, Craiova, Constanta, Galati, Braila
Responsabilitati
- Vanzarea directa de materiale de constructii sub brandul STO,
- Urmarirea realizarii planului de vanzari;
- Cresterea volumului de vanzari si distributie prin cunoasterea pietei, a zonei si implicit dezvoltarea portofoliului de client;
- Participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora;
- Mentinerea si dezoltarea relatiilor cu clientii actuali;
- Promovarea si vanzarea produselor din portofoliu in conformitate cu standardele si politicile companiei;
- Urmarirea incasarii banilor de la clienti;
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei in vederea realizarii de profit;
- Imbunatatirea si diversificarea metodelor de prezentare a produselor.

Cerinte
- Varsta cuprinsa intre 25 si 40 de ani
- Studii superioare tehnice (preferabil constructii), economice, marketing sau management;
- Experienta relevanta in vanzari materiale de constructii - minim 2 ani;
- Consecvent in atingerea obiectivelor si targetelor, orientat catre client, interesat de perfectionare continua
- Posesor carnet de conducere cat. B;
- Dinamic, serios, dornic de performanta;
- Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, capacitate rapida de decizie;
- Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
- Convingator, serios, corect, deschis, politicos;
- Bune abilitati de comunicare si negociere;
- Capacitate de asimilare rapida a informatiilor noi;
- Capacitate de planificare si administrare a activitatii;
- Cunoastiinte operare PC
- Aspect fizic placut
- Casatorit

Beneficii
- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa de vanzari dinamica.
- Posibilitate de dezvoltare determinata de dumneavoastra prin succesul propriu
- Masina de serviciu, telefon mobil si laptop
- Pachet salarial motivant.

Descarca formularul de aplicare

Preluare formulare completate: resurse.umane@sto.ro cu titlul Angajare
Impreuna cu formularul va rugam sa trimiteti o fotografie a dvs.
Persoanele selectate vor fi contactate telefonic de catre noi.